Konto dla studenta – karta kredytowa PKO Student, kredyt studencki

numer 1851 - 13.10.2017 ▶ Gospodarka

Dla już dorosłych, ale jeszcze młodych klientów PKO Bank Polski ma bogatą ofertę obsługi osobistych finansów. 

Osobom w wieku ­1­8–26 lat Bank oferuje PKO Konto dla Młodych, a wraz z nim m.in. brak opłat za prowadzenie rachunku, nowoczesny serwis bankowości internetowej iPKO oraz  nowoczesną aplikację mobilną IKO. Bank  nie pobiera prowizji za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie kartą wydaną do Konta dla Młodych.

Młodego pokolenia nie trzeba przekonywać do zalet bankowości elektronicznej i mobilnej, kart płatniczych, transakcji telefonem czy zakupów w internecie. Dla większości obsługa tych narzędzi jest zupełnie naturalna. Ale podstawą do korzystania z tych wszystkich możliwości jest konto bankowe. Cała sztuka polega na wyborze odpowiedniego. Takiego, które byłoby wygodne, przyjazne i darmowe. Po prostu stworzone specjalnie dla młodych.

Parametry PKO Konto dla Młodych dobrano na podstawie badań zachowań i oczekiwań młodych osób. Jego podstawowe wyróżniki to:


Posiadaczom nowego konta wydawana jest wypukła karta płatnicza z logo MasterCard. Dzięki funkcji zbliżeniowej świetnie sprawdza się ona przy płaceniu za drobne i większe zakupy. Można nią dokonywać płatności na całym świecie oraz w sklepach internetowych. Jest bezpłatna dla osób, które minimum pięć razy w miesiącu dokonają nią bezgotówkowych płatności, niezależnie od kwoty (w przypadku mniejszej liczby transakcji obowiązuje zasada: za każdą transakcję opłata jest obniżana o złotówkę). W bankomacie można użyć jej nie tylko do wypłaty gotówki, ale i do doładowania konta telefonu komórkowego.

Karta kredytowa PKO Student

Dostęp do dodatkowych środków na wypadek nieoczekiwanych wydatków daje młodemu klientowi kredyt w karcie PKO Student. Nie trzeba być klientem Banku, aby otrzymać kartę – wystarczy być studentem do 26. roku życia i mieć miesięczny dochód min. 850 zł. 

Kartę otrzyma również posiadacz rachunku Superkonto Student lub PKO Konto dla Młodych ze stałymi wpływami w wysokości min. 850 zł, jeśli jest studentem albo absolwentem szkoły wyższej i nie ukończył 30 lat.

Karta kredytowa PKO Student to:

Decyzja o przyznaniu karty kredytowej jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta.

Karta kredytowa PKO Student to idealne rozwiązanie dla studentów, którzy cenią sobie niezależność finansową.

Kredyt studencki to siedem lat 

bez odsetek

Jednak karta Student to nie wszystko. Studenci z niską zdolnością kredytową na czas studiów mogą skorzystać z preferencyjnego kredytu studenckiego.

Jego zalety to:

W trakcie nauki studenci i doktoranci nie płacą żadnych odsetek. Spłata kredytu rozpoczyna się dwa lata po ukończeniu studiów. Istnieje też możliwość umorzenia części kredytu dla najlepszych absolwentów uczelni lub osób będących w trudnej sytuacji życiowej.UWAGA! Konkurs!

Jeszcze do jutra masz czas, by wziąć udział w konkursie PKO Banku Polskiego i Mastercard. 

Opisz marzenie swoje lub bliskiej Ci osoby, zapłać zbliżeniowo IKO z Mastercard powiązanym z Kontem dla Młodych, wyraź odpowiednią zgodę marketingową i graj nawet o 1000 zł.

Jak wziąć udział w konkursie? Do 14 października 2017 r. odpowiedz kreatywnie na pytanie konkursowe na bankomania.pkobp.pl, następnie do 20 października 2017 r. zapłać kartą Mastercard za minimum 10 zł.

Jeśli zapłacisz zbliżeniowo za pomocą aplikacji IKO i podpiętej do niej wirtualnej karty Mastercard (HCE), możesz powalczyć o jedną z głównych nagród pieniężnych: 5 po 1000 zł oraz 10 po 500 zł.

Jeśli zapłacisz klasyczną kartą Mastercard, możesz wziąć udział w walce o bony do sieci sklepów Intersport o wartości 200 zł! PKO BP nagrodzi w ten sposób 100 osób!

Partnerem wydania cyklu Finansowe Vademecum jest PKO Bank Polski.

Patronem medialnym cyklu jest Niezależna.pl oraz „Gazeta Polska”PKO Konto dla Młodych to:

Autor: Marcel Hopper

Powrót

© FORUM S.A